w sprawie przystąpienia do naboru ogłoszonego przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego w ramach programu pn. „Błękitno-zielone inicjatywy dla Wielkopolski”
| Odpowiedzialny za treść: | Artur Bąk |
|---|---|
| Opublikował: | Kinga Wertka |
| Data opublikowania: | 06.02.2026 09:33 |
| Liczba wyświetleń: | 1 |