Przebudowa części budynku Starostwa Powiatowego przy al. Niepodległości 33 pod potrzeby Wydziału Komunikacji, budowa nowego wejścia do budynku od strony al. Niepodległości
| Opublikował: | Katarzyna Pierko - ZAMÓWIENIA PUBLICZNE |
|---|---|
| Data opublikowania: | 29.01.2010 00:00 |
| Liczba wyświetleń: | 1 |